Notice: Undefined index: z1797dfe in /home/do077800/www_root/bst/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 1
O nás

O nás

Kto sme?

Sme babysittingová agentúra, ktorá sa drží hesla:
S láskou a úsmevom pre Vaše deti.....spokojné dieťatko = spokojní rodičia...

 

Čo vám môžeme ponúknuť?

Na základe živnostenského oprávnenia môžeme ponúkať opatrovanie detí, doučovanie rôznych predmetov, doučovanie anglického jazyka,  pomoc s domácimi prácami, detský kútik na oslave, či svadbe a mnohé ďalšie formy pomoci s vašimi najmilšími ratolesťami.

Ako doplnkovu službu ponúkame aj prenájom nafukovacích atrakcií a prenájom maskotov a kostýmov rozprávkových postavičiek.

 

Ako nás kontaktovať?

Kedykoľvek v priebehu 24 hodín formou e-mailu info [at] babysitting-tatry.sk alebo telefonicky na nasledovných číslach 0915 588 359, 0902 644 933.

 

Ako si nás objednať?

Telefonickú prípadne mailovú objednávku je potrebné uskutočniť čo najskôr, najneskôr však 12 hodín pred začatím potrebnej služby
(v prípade neskoršieho objednania vám bude zaúčtovaný príplatok a agentúra nemôže v takom prípade zaručiť zabezpečenie služby na 100%).

 

Prečo si vybrať práve našu agentúru?

Agentúra Babysitting Tatry ponúka odbornú starostlivosť pre vaše dieťatko vždy, keď to potrebujete. Sme tu pre vás pripravení vám pomôcť 365 dní v roku. Potrebujete mať chvíľku sama pre seba, isť nakúpiť, na posedenie s priateľmi, obchodnú večeru,či ples a pod. ? Vtedy prichádza otázka, kto mi môže postrážiť môjho drobčeka? S našou babysittingovou agentúrou sa nemusíte ničoho báť a môžete sa na nás na 100% spoľahnúť. Váš synček, či dcérka dostanú odbornú zaškolenú babysitterku, ktorá je kreatívna, zodpovedná a pripravená sa prispôsobiť práve vaším požiadavkám.

 

Kde vám vaše dieťatko postrážime?

Preto naše opatrovateľky prídu práve k vám, kde si určíte vy. V prípade pekného počasia uprednostňujeme aktívne stráženieVäčšina detičiek a hlavne v tom najmladšom veku je naviazaná na vlastné prostredie. Pre vás je určite tiež najjednoduchšie, keď si nemusíte robiť starosti s dopravou vašej ratolesti na iné miesto. Preto naše opatrovateľky prídu práve k vám, kde si určíte vy. V prípade pekného počasia uprednostňujeme aktívne stráženie v parku, na ihrisku, či prechádzke, prípadne na inom mieste mimo bydliska (hotel, akvapark, nákupné centrum a pod.) samozrejme po predchádzajúcej dohode s rodičmi.

 

NOVINKA – Profesionálny Babysitting v partnerskom detskom svete BOOMHOUSE vo Svite. 

Kalendárik

Reviw on bokmaker Number 1 in uk William Hill Bonus by w.artbetting.net
Free Themes & Templates
http://artbetting.net/