Notice: Undefined index: z1797dfe in /home/do077800/www_root/bst/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 1
Prečo práve my

Prečo práve my

Práve si prehliadate stránky spoľahlivej a dostupnej babysittingovej agentúry špecializujúcej sa na opatrovanie detí v oblasti Vysokých a Nízkych Tatier. Naša kancelária je v meste Poprad.

 Naším cieľom je zabezpečiť pre dieťa starostlivosť primeranú jeho veku, záujmom, vzdelávaniu, bezpečnosti, ale i zábave. Chceme, aby bolo v našich „rukách“ rado a vy ste sa mohli pokojne venovať buď svojim povinnostiam, alebo si dopriať trošku oddychu. 

Ponúkame služby, ktoré dokážeme upraviť podľa vášho želania a požiadaviek. Z tohto dôvodu si môžete vybrať stráženie pravidelné i nepravidelné, dlhodobé i krátkodobé, sedem dní v týždni, teda i počas sviatkov a prázdnin. Pre nás nie je problém dať naň pozor i v čase, keď je choré. Zabezpečíme taktiež vyzdvihnutie vášho „pokladu“ zo škôlky, školy alebo krúžkov.

Ak ste na dovolenke v Tatrách, prídeme za Vami do hotela, penziónu, do akvaparku alebo priamo na lyžiarsky svah....


Niekoľko slov o zakladateľke Babysitting-Tatry:
 

 

Svoje pedagogické vzdelanie a skúsenosti z funkcie mamicky využívam v prospech agentúry Babysitting Tatry tak, aby o deti bolo postarané odborne, profesionálne a s láskou. Mama a otec je jedno z najťažších povolaní. Dieťa nevie, koľko pre neho rodič robí, ale cíti, kedy je rodič unavený, v strese a prežíva s ním jeho nálady. Uponáhľanosť doby nepraje pracujúcim mamičkám a ani aktívnym mamičkám na materskej dovolenke, ktoré sa snažia čo najviac venovať svojim deťom. Viem to, pretože aj ja som mamou a všetok svoj voľný čas sa snažím venovať svojmu dietatu. Deti viac ocenia úsmev rodiča, dobrú náladu a láskavý pohľad, ako to, že upratal byt,ci urobil nákupy. Tiež som sa dostávala do situácií, kedy pomoc s dieťatkom  bola pre mňa nevyhnutná. Práve preto som sa rozhodla pomôcť rodičom a založila som profesionálnu opatrovateľskú agentúru Babysitting Tatry.

Reviw on bokmaker Number 1 in uk William Hill Bonus by w.artbetting.net
Free Themes & Templates
http://artbetting.net/